Seara ecumenică în Capela „Sf. Iosif”

Seara ecumenică a fost înălțătoare.

Mai urmează să-i vedem roadele fapt posibil de fiecare dată când facem binele și înfăptuim dreptatea plină de iubire a lui Dumnezeu.

seara ecumenica 2023

Mulțumiri comitetului care ne-a ajutat în organizarea evenimentului: părinților vicari Florin Isac și Vlad Pupăză, domnului Vasile Ormenean, familiei Bodea (pe partea de agapă), respectiv celor care au format comitetul de primire alcătuit din reprezentanți ASTRU Cluj (mulțumim Leo, Adi și Cezara, care au întâmpinat oaspeții cu flori), primconsilierului Ioan Poenaru și viceprimconsilierului Dan Ciubăncan.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept