Serbarea ”Bucuria de Crăciun” 2013

Vă invităm cu mic, cu mare
la o mare sărbătoare…

sâmbătă, 21 decembrie 2013, începând cu ora 17.00
la Capela Sf. Iosif

SERBAREA „BUCURIA DE CRĂCIUN”
pregătită de copii pentru Pruncul Isus.

Invitaţi speciali:
Cel prin care ne vin Haruri, Episcopul Florentin şi
Cel prin care ne vin daruri, Moş Crăciun.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept