Spectacol de dansuri populare

dansuri populareCercul parohial de dansuri și obiceiuri populare românești, coordonat de instructorii Narcisa Boilă și Călin Vac, vă invită la

SPECTACOL

Joi, 28 mai 2015, ora 18.00

Aula „Cardinal Iuliu Hossu”

La final participanţii sunt invitaţi să se bucure și de roadele pământului în cadrul unei agape fraterne.

Intrarea este liberă.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept