Tabără de vară pentru tineri – întâlnire pregătitoare

Santa_Maria_del_Fiore Florentasâmbătă 22 iunie, ora 8.00 – duminică 30 iunie, ora 22.30
Zagreb, Ljubljana, Veneţia, Padova, Florenţa, Roma

„Credem, Doamne, ajută necredinţei noastre”

miercuri, 12 iunie 2013, ora 17.00,
la Capela Sf. Iosif

Vă rugăm să aduceți:

  • Copii xerox Pașaport / CI – pentru asigurarea  medicală de grup.
  • Aproximativ 20 lei/copil – necesari asigurării medicale de grup.
  • Împuternicire notarială de accept de la ambii părinți (oferim pentru datele necesare copie CI a pr. Marțian Mircea).

Plata integrală a diferenței până la 160 euro care include: cost transport în autocar, regie cazări (cadouri sau plăți directe), vaporașul dus către Veneția (la întoarcere vom parcurge drumul pe jos), costul mijloacelor de transport în Roma, intrare la Muzeu.

Informaţii, detalii…  la Pr. Mircea Marţian,
tel. 0745 -265935, e-mail: mircea.martian@gmail.com

PREZENȚA OBLIGATORIE!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept