Unele programe parohiale, catehetice şi extracatehetice intră în vacanţă

Vă comunicăm faptul că unele programe parohiale, catehetice şi extracatehetice, intră în vacanţă datorită vacanţei preşcolarilor şi a şcolarilor din cls. I-IV. Astfel vă informăm faptul că următoarele întâlniri sunt suspendate:

Limba italiană (întâlnirea de vineri, 31 octombrie 2014)

Cateheza Bunului Păstor (întâlnirea de marți. 4 noiembrie 2014).

Cursul de limba germană (întâlnirea de luni/miercuri, 3/4 noiembrie 2014).

Cateheză grupa mică (întâlnirea de duminică, 9 noiembrie 2014)

Cateheză Prima Împărtăşanie (întâlnirea de duminică, 9 noiembrie 2014)

Pentru celelalte programe vă rugăm să luaţi legătura telefonic cu cei responsabili pentru a evita neînţelegerile.

Vă doresc mini-vacanţă cu Haruri şi multă odihnă,
pr. Mircea Martian,
Responsabil parohial cu pastoraţia copiilor
tel. 0745-265935, email: mircea.martian@gmail.com