Zile de Spiritualitate Mariană la Mănăstirea Maicii Domnului

Zilele de Spiritualitate Mariană la Mănăstirea Maicii Domnului – Sanctuar Arhiepiscopal Major, din Cluj-Napoca, în acest an, având tema: „Rolul Maicii Domnului în misiunea Bisericii”, s-au deschis joi, 20 mai 2022, la orele după-amiezii, prin conferința Preasfinției Sale Cristian, Episcop Auxiliar de Alba Iulia și Făgăraș.

Reuniunea Mariana 2022

Mulțumim marianistelor și lui Sergiu Magdaș care ne-au reprezentat la acest înălțător moment, iar Vioricăi Sabo pentru fotografi