Cercul de Studiu Biblic Parohial

Parohia Andrei Mureşanu
anunţă

 Reluarea 
Cercului de Studiu Biblic Parohial

Când: miercuri, 13.06. 2012, ora 18.00

Unde:  La Capela Sf. Iosif, în „Căsuţa Bibliei”

Tema: Continuăm studiul Evangheliei după Luca – recomandăm cursanţilor lecturarea cu atenţie a capitolelor 16-17 din această evanghelie!

Desfăşurător:

1. Discuție pe marginea capitolelor 16 si 17.

2.Text aprofundat prin Lectio Divina: Luca 16,1-13 – Administratorul isteț 

  Vă aşteptăm cu drag,

pr. Mircea Marţian, tel. 0745-265935

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept