Întâlnire pregătitoare a Taberei de vară Zagreb-Milano, 20-30 iunie 2015

milano zagrebMarţi, 9 iunie 2015, ora 19.00

la Capela Sf. Iosif, 

Piața T. Cipariu f.n., Intrarea A.

Informaţii, detalii:
Diacon Claudiu Tuțu, 0757-741119.
Preot Mircea Marțian, tel. 0745 -265935.
E-mail: mircea.martian@gmail.com

Prezența obligatorie pentru înscriși sau/și reprezentanți ai lor!

Programul taberei şi alte detalii, le găsiţi aici

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept