Lansare de carte – „Noul Testament al Domnului Nostru Isus Hristos”

Parohia Greco-Catolică „Andrei Mureşanu”
găzduieşte
lansarea cărţii
„Noul Testament al
Domnului Nostru Isus Hristos”

adaptat în versuri
de Ioan Ciorca.

Evenimentul va avea loc sâmbătă, 24 noiembrie 2012, ora 16, la Catedrala greco-catolică în construcţie din Piaţa T. Cipariu,  intrarea A (dinspre Calea Turzii).

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept