Luna noiembrie – Luna sufletelor din Purgator

Program special:

VINERI, 1 NOIEMBRIE 2013
POMENIREA TUTUROR SFINȚILOR (LUMINAŢIA)

Ora 6.45: Sfânta Liturghie – Parastas comunitar

Ora 9.00: Sfânta Liturghie, urmată de Adoraţie Euharistică, Parastas comunitar,                   Agapă fraternă (pomană pentru aceste suflete)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept