Luna noiembrie – Luna sufletelor din Purgator

Program special de rugăciune 

JOI, 1 NOIEMBRIE 2012, ZIUA LUMINAŢIEI

Ora 06.45 Sfânta Liturghie, urmată de un Parastas comunitar pentru sufletele din Purgator, agapă fraternă.

Ora 09.00 Sfânta Liturghie, urmată de un Parastas comunitar pentru sufletele din Purgator, agapă fraternă (pomană pentru aceste suflete).

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept