Parteneriatul UBB – Parohia Andrei Mureșanu” a continuat și în acest an

facultatea teologie greco-catolicaUn exemplu surprins la ultima întâlnire cu tinerii – invitat fiind unul dintre studenții Facultății de Teologie Greco-Catolică din cadrul Universităţii Babeş-Bolyai – dintre cei trei care și-au efectuat stadiul de practică la noi în comunitate, în acest an formativ, 2022-2023.

Mulțumiri coordonatorului,
Lector dr. Simona Zetea

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept