Pelerinaj la Mănăstirea „Coborârea Sfântului Spirit” Molişet

Manastirea MolisetDorind să dăm curs invitaţiei Comunităţii călugărilor bazilieni de a participa la celebrarea Hramului Mănăstirii Molişet, care va avea loc duminică, 15 iunie 2014, îi invităm pe toţi cei care doresc să participe în mod organizat.

Plecarea este programată la orele 7.00 din Piaţa T. Cipariu, iar întoarcerea în aceeaşi zi la orele 20.00.

Costul transportului este de aproximativ 30 de lei.

Informaţii şi înscrieri la unul dintre numerele de telefon: 0264-442352 sau 0755-830027

Dna Aurelia Chiorean, Consilier Parohial