Programul Campusului Estival ”Din toată inima”

Joi, 10 septembrie, interval orar 11.00-17.00.

Vineri, 11 septembrie, interval orar 11.00-17.00.

Sâmbătă, 12 septembrie, interval orar 11.00-17.00.

Loc: Casa parohială de pe Bulevardul C. Brâncuși nr. 44-46!

Copiii trebuie să aibă la ei mâncare pentru pauza de masă!

Vă așteaptă cu drag, Pr. Mircea Marțian
0745-265935, mircea.martian@gmail.com

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept