Liturghie Arhierească în Capela ”Sf. Iosif”, afiliată Catedralei ”Martirilor și Mărturisitorilor sec. al XX-lea”

PS Claudiu Lucian PopSuntem bucuroși și onorați să vă invităm la Sfânta Liturghie Arhierească pontificată de PS Claudiu, Episcopul de Cluj-Gherla:

MIERCURI, 2 FEBRUARIE 2022, cu începere de la ora 9.00, cu ocazia Sărbătorii ”ÎNTÂMPINARII DOMNULUI ÎN TEMPLU”.

Prezența voastră (iubiți credincioși) e de neînlocuit: Hai cu noi (fizic sau prin intermediul transmisiei în direct) pentru încă un moment de comuniune, pentru a-l cunoaște mai bine și a înțelege viziunea sa asupra Bisericii în general și a comunității noastre în mod particular!

Notă: Cei care sunt angrenați în diferite activități fiind o zi obișnuită de lucru pot să urmărească evenimentul pe pagina noastră de Facebook și pot participa la una dintre celelalte 2 Sfinte Liturghii celebrate pe Altarul Capelei noastre: cu începere de la ora 6.45, respectiv de la ora 18.30.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *